O Bigram

20 lat w obszarze rekrutacji kadry menedżerskiej i doradztwa HR w kluczowych projektach, daje nam doskonałe rozeznanie zarówno w oczekiwaniach pracowników jak i potrzebach pracodawców. Doświadczenie zdobyte przez ten czas pozwoliło nam na wypracowanie skutecznych metod działania, odpowiadających na aktualne trendy na rynku pracy.

Jesteśmy polską firmą doradztwa personalnego o międzynarodowych powiązaniach ze światowymi liderami: IIC Partners Executive Search, Career Star Group.

Należymy do najlepszych firm z sektora business to business. Naszym znakiem rozpoznawczym jest skuteczność, specjalizacja, troska o zaspokojenie indywidualnych potrzeb każdego klienta i zaangażowanie, z jakim podchodzimy do powierzonych nam projektów. Potwierdzeniem tych słów, jak i naszej silnej pozycji na rynku firm doradztwa personalnego jest tytuł Business SUPERBRAND w sektorze usług dla biznesu.

Jesteśmy też dumni ze wsparcia jakiego udzielamy globalnej inicjatywie Enactus (do niedawna SIFE) oraz z corocznie organizowanego przez nas światowego konkursu zarządzania Global Management ChallengeZachęcam, w imieniu całego zespołu, do korzystania z naszych usług. Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

Partnerzy BIGRAM doradztwo personalne

Executive Search narzędzia oceny pracowników Career_Star_Group_strona_gwna   a

Nowości

Debata w gronie ekspertów: o zmianach i restrukturyzacji

28 maja w siedzibie BIGRAM odbył się panel dyskusyjny dotyczący „Zmian i restrukturyzacji w firmach”, którego organizatorami byli konsultanci ds. outplacementu w BIGRAM....

Czytaj więcej...
Finał konkursu Enactus 2014

Liderzy biznesu ocenili studentów i ich dokonania w dziedzinie przedsiębiorczości oraz społecznej odpowiedzialności

2 czerwca na scenach warszawskiego Teatru Kamienica odbył...

Czytaj więcej...

Newsletter

Otrzymuj najnowsze oferty pracy, aktualne informacje o naszych projektach i usługach
banner_magazyn2