A A A

A A A

SPEKTAKLE WIECZORNE

Rapsodia z Demonem

Największe hity legendarnej grupy Queen w niepowtarzalnym show

Jeździec Burzy

rockowy musical o karierze Jima Morrisona z  największymi przebojami The Doors po polsku

Mistrz i Małgorzata

tragikomedia na motywach powieści Bułhakowa z piosenkami z radzieckich filmów propagandowych

Latający cyrk Monty Pythona

śmiały i absurdalny humor legendarnej brytyjskiej grupy kabaretowej

Jak Nanna swą córeczkę Pippę na kurtyzanę kształciła

Zaskakująco aktualna komedia obyczajowa według renesansowych tekstów Pietro Aretino

Sonata kreutzerowska

intrygująca tragikomedia według mistrzowskiej prozy Lwa Tołstoja

Monsters

spektakl z legendarnymi balladami Nicka Cave'a, Toma Waitsa, Boba Geldofa oraz nowymi utworami Renaty Przemyk

Perły Kabaretu Mariana Hemara

elegancja i humor w piosenkach przedwojennej Warszawy

Jesus Christ Superstar

legendarny musical, okrzyknięty jednym z największych osiągnięć w historii światowego teatru muzycznego

Previous Next

RAMPA DZIECIOM

O dwóch takich co ukradli księżyc

Musical familijny o przygodach bliźniaków Jacka i Placka, którzy opuścili dom w poszukiwaniu bogactwa i szczęścia

Awantura o Basię

Musical familijny na podstawie znanej powieści Kornela Makuszyńskiego

Wanna Archimedesa

Muzyczny spektakl edukacyjny wprowadzający dzieci w świat  najważniejszych dla ludzkości odkryć i wynalazków

W pogoni za bajką

Oryginalny polski musical familijny z  muzyką Piotra Rubika. Zderzenie bohaterów wielu znanych bajek i zabawna roszada konwencji

Tajemniczy ogród

Musical familijny według słynnej powieści Frances Hodgson Burnett

Pinokio

Musical familijny według znanej powieści Carlo Collodiego o niezwykłych perypetiach drewnianego pajacyka

Previous Next

Aktualności

14 05 Trzy tury karykatury

„Trzy tury karykatury” to tytuł wiodącej wystawy, która zostanie zaprezentowana m.in. w Noc Muzeów 14 maja br. Organizatorem jest Galeria Teatru Rampa oraz Stowarzyszenie Polskich Artystów Karykatury, które przygotowało trzy oddzielne małe wystawy na foyer Dużej Sceny. Wystawy będą prezentowane podczas Nocy Muzeów 2016 w 3 turach oprowadzania po Galerii (o godz. 20.00, 21.00 i 22.00). Spotkaniom będą przewodniczyli znakomici twórcy: Adam Bojara, Witold Mysyrowicz, Jacek Frankowski oraz Krzysztof Kozera.

Czytaj więcej...
12 05 „DUDA CZYNI CUDA...” tylko w Rampie!

Autorski program kabaretowy aktorki Teatru Rampa Małgorzaty Duda-Kozera połączony z wernisażem 12.05 oraz finisażem 4.06 wystawy malarstwa Krzysztofa Kozery. Zabawne piosenki i skecze przedstawi ich autorka, znana z niezwykłego wokalu oraz wielu ról przede wszystkim w Rampie (Monsters, RENT, Perły kabaretu Mariana Hemara). Do zobaczenia 12 maja o godz. 19.30. Zapraszamy do rezerwacji biletów w cenie 30 PLN zarówno przez kasę Rampy jak i on-line.

Czytaj więcej...
30 04 Jubileusz 60-lecia pracy artystycznej Sławy Przybylskiej

Teatr Rampa współorganizuje uroczysty Jubileusz 60-lecia pracy artystycznej Sławy Przybylskiej - gwiazdy piosenki i byłej aktorki naszego teatru. 30 kwietnia o 18.00 odbędzie się uroczysty wieczór składający się z koncertu zespołu Czerwony Tulipan oraz recitalu Sławy Przybylskiej. Jubilatka wykona kilkanaście piosenek. Będą to zarówno utwory premierowe jak i jej największe przeboje: Pamiętasz była jesień, Gdzie są kwiaty z tamtych lat, Miłość w Portofino, Słodkie fiołki itd.

Czytaj więcej...

ZWIASTUNY

RAPSODIA Z DEMONEM

Aktorzy

Kamila-Boruta-018-ZDJECIE-GLOWNE

Aktorka Teatru Rampa od 2009 roku (współpraca od 2007). Ani dziennikarstwo ani integracja europejska, które pilnie studiowała nie wygrały z jej największą miłością jaką okazała się miłośc…

Leszek-Abrahamowicz-004-ZDJECIE-GLOWNE

Aktor Teatru Rampa od 1988 roku, grał we wszystkich autorskich spektaklach Andrzeja Strzeleckiego. W podejściu do roli niebywale perfekcyjny i ambitny.

Marek-Frąckowiak-013-ZDJECIE-GLOWNE

Aktor filmowy i teatralny, od 2001 roku związany z Teatrem Rampa. Jego słuszna postawa i ciepły głos są rozpoznawalne dla każdego.

Michalina-Brudnowska-016-ZDJECIE-GLOWNE

Z Teatrem Rampa współpracuje od 2012 roku, a na stałe od 2015 roku. Pełna kobiecego wdzięku i młodzieńczego zapału. Ambitnie pracuje na sukces.

Piotr-Furman-018

Aktor, reżyser. Od 1988 roku związany jest na stałe z Teatrem Rampa, gdzie grał we wszystkich autorskich spektaklach Strzeleckiego wpisując się niezwykle mocno i głęboko w historię Teatru i jego…

Magdalena-Cwen-021-ZDJECIE-GLOWNE

Od 2007 roku aktorka Teatru Rampa. Kunsztu aktorskiego uczyła się od niekwestionowanego mistrza teatru – Adama Hanuszkiewicza w Teatrze Nowym.

Maciej-Gasiorek-025-ZDJECIE-GLOWNE

 

Aktor, scenarzysta, reżyser koncertów i spektakli estradowych. Jest doskonały i przekonywujący zarówno w spektaklach kabaretowych, dramatycznych jak i musicalach familijnych.

Malgorzata-Duda-056-ZDJECIE-GLOWNE

Aktorka komedii, dramatu i musicalu. Występuje w Teatrze Rampa od 2007 roku. Artystka o tysiącu twarzach i mocnym głosie o ogromnej skali.

Robert-Kowalski-002-ZDJECIE-GLOWNE

Aktor o wielu twarzach, intrygującej barwie głosu o szerokiej skali. Trudno go nie zauważyć na scenie i to nie tylko ze względu na jego słuszną posturę, ale głównie za kreacje, które tworzy…

p1

Aktorka teatralna i dubbingowa związana z Rampą od 2000 roku. Perfekcyjna i przekonująca w każdej roli – od komediowych, przez pełne seksapilu aż do mrocznych. Uwielbia wyzwania, nieustannie rozwija…

Konrad-Marszalek-007-ZDJECIE-GLOWNE

Aktor Teatru Rampa od 2003 roku. Tu zaczął swoją karierę prosto po wrocławskiej PWST jako jeden jej z najzdolniejszych studentów.

Julian-Mere-001-ZDJECIE-GLOWNE

Aktor, wokalista, związany z Teatrem Rampa od 2007 roku. Ciałem warszawiak, duszą zdecydowanie krakowiak. Zafascynowany poezją Jacka Kaczmarskiego stał się wybitnym bardem i twórcą wielu piose…

Joanna-Gorska-040-ZDJECIE-GLOWNE

Aktorka teatralna związana z Rampą od 2007 roku. Jej uderzające podobieństwo do Michelle Pfeiffer i urok osobisty skupiają uwagę widzów zwłaszcza płci męskiej.

Katarzyna-Kozak-020-ZDJECIE-GLOWNE

Aktorka teatralna i filmowa. W Teatrze Rampa od 1987 roku, od słynnego „Złego zachowania” Andrzeja Strzeleckiego, odciskując swój aktorski ślad w większości przedstawień tej sceny.

Mieczyslaw-Moranski-008

 
Aktor Teatru Rampa od 1994 roku. Wpisany w historię i sukcesy bardzo wielu spektakli w dziejach tej Sceny. Jego wszechstronność widać zarówno w dramacie przez spektakle muzyczne aż do ko…

Dominika-154-ZDJECIE-GLOWNE

Choć jej  włosy lśnią słoneczną barwą to –jak mówią- jest przeciwieństwem stereotypu blondynki. Głos, uroda i seksapil Aktorki pięknie współgrają z jej talentem i perfekcjonizmem…

Andrzej-Niemirski-061-ZDJECIE-GLOWNE

Aktor teatralny i filmowy o niezwykłej plastyczności, umiejętności improwizacji i wrodzonej vis comica. Jego role potrafią zaskakiwać, przestraszyć, bawić do łez… i po prostu wbić w fotel!

Dorota-Osinska-027-ZDJECIE-GLOWNE

Najdrobniejsza ciałem aktorka Rampy z najpotężniejszym i najwspanialszym głosem. Jest on już rozpoznawalny w całej Polsce - w 2016 roku zapewnił jej nominację do koncertu kandydatów na reprezentanta…

Robert-Tondera-019-ZDJECIE-GLOWNE

Jego elegancja i elokwencja predystynują go do przedstawień kostiumowych. Tymczasem świetnie sprawdza się również w widowiskach rockowych i musicalach familijnych.

Brygida-Turowska-001-ZDJECIE-GLOWNE

Aktorka teatralna, filmowa i dubbingowa. Od 2007 związana na stałe z Teatrem Rampa. Jej talent i piękny wokal stale się rozwijają. Świetna zarówno w przedstawieniach kostiumowych, spektaklach dramatycznych…

Daniel-Zawadzki-018-ZDJECIE-GLOWNE

Aktor teatralny i filmowy związany z Rampą od 1999 roku. Wiecznie młody i ciałem i duchem. Dzięki swojej prezencji wygląda rewelacyjnie w każdym kostiumie i w każdym wcieleniu.

Previous Next

Opinie

Po wczorajszym spektaklu "W pogoni za bajką" wyszliśmy wzruszeni, szczęśliwi - sztuka naprawdę dla wszystkich, dla dzieci i rodziców, mądra, ciepła, brawa dla reżysera!

Donata Kozielewicz

Od dawna lubię Rampę, ale dotychczas nie uważałam, że jest to teatr zasługujący na 5 gwiazdek. Obok spektakli bardzo dobrych trafiały się te trochę gorsze. Ale po "Jesus Christ Superstar" staję się Waszą fanką nr 1, totalnie bezkrytyczną!

Agata Osmólska

Rapsoida z demonem -najlepsza sztuka na jakiej kiedykolwiek bylam! Nie wiem czemu to było dzis moje pierwsze zderzenie z teatrem Rampa ale czuje że będę w tym wspaniałym miejscu stałą bywalczynią! Jestem pod  ogromnym wrażeniem! Cudowny spektakl, najwyższy poziom pod każdym względem! Na koniec zabrakło mi solówki "królowej" lecz to tylko taki malutki  niedosyt! Fenomenalnie!!! 11/10!!!

Malwina Polak

Radio Wawa_czarn_biale_v2
ewejsciowki_logo_2
tiketto_logo4
eBilet_logo_bw_2
Previous Next
 

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych